NOSAB 18’nci Kuruluş Yıl Dönümü, “KADIN İSTİHDAMI” Ödülleri

Eğitime, sağlığa, çevreye, kadın çalışanlarımıza ve kadınların iş gücüne katılımlarına değer vererek ve sahip çıkarak daha bilinçli bir toplum oluşmasına katkıda bulunma vizyonuyla çalışan ETKA-D OTOMOTİV,  toplumsal algıyı değiştirmek ve çalışma hayatında kadınlara fırsat eşitliği sunmak için faaliyetlerine devam etmektedir.

Etka-d Otomotiv olarak faaliyetlerimize devam ederken ve kadının iş gücüne dahil olmasına dikkat çekmek isterken; Nülifer Organize ve Sanayi Bölgesi’nin bizlere En Fazla “Kadın İstihdam” Ödülüne layık görmesi, bu konuda daha çok ses getirmiş ve bizleri gurulandırmıştır.

 

NOSAB’ın 18’nci kuruluş yıldönümü etkinliği, Podyum Davet’te gerçekleştirilmiştir. Kuruluş yıldönümü etkinliğine; NOSAB Yönetim Kurulu Başkanı Erol Gülmez, NOSAB Müteşebbis Heyet ve NİLSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Aras ile NOSAB ve NİLSİAD’ın kuruluşundan bu yana çeşitli kademelerde görev alan başkan ve yöneticiler ile bölge sanayicileri, aileler ve diğer davetliler katılmıştır. Gülmez ve Aras’ın yaptığı konuşmaların ardından, program ödül töreni ile devam etmiş, Törende bölge firmaları, “Ciro, İhracat, İstihdam ve Kadın İstihdamı” olmak üzere 4 başlıkta ödüllendirilmiştir. Etka-d Otomotiv olarak en fazla Kadın istihdam ederek  “Kadın İstihdamı” ödülüne layık görülmüşüzdür.